Dead End Festival 2015

Letošní ročník českobudějovického festivalu Dead End je úspěšně za námi a na mě (ostatně jako každý (už 7.) rok) bylo zaznamenat dění na dvou stagích nabitých kapelami. Během večera se vystřídalo na 18 kapel, které jsem úspěšně stihl zaznamenat a tyto záznamy budou postupně uvolňovány pořadateli festivalu. Můžete sledovat FCB (https://www.facebook.com/deadendfestival) nebo youtube kanál (https://www.youtube.com/channel/UC-ZIV1sM3BpAfQNERvUKXcw), kde budou tyto videa zveřejňována. Prvním z nich je otevírací song vystoupení kapely Satisfucktion - My Desire.

DeadEnd Festival 2014

DeadEnd Festival 2014

Playlist videí 

 

Fair Price Music - LIVE SESSIONS

Od prosince 2013 se jako kameraman účastním projektu Fair Price Music LIVE SESSIONS. Tento projekt Fair Price Music a Fullmoon Music Magazine přináší živé nahrávky ze studia kapel napříč nejrůznějšími žánry.

Koncem března byly vypuštěny první video nahrávky, které můžete shlédnout na domovské stránce Fair Price Music.Live Concert / FajtFest 2013

Po mé loňské premiérové účasti na FajtFestu, jsem byl letos opět osloven, abych natočil záznamy vystupujících kapel na tomto velkomeziříčském festivalu.

Během dvou dnů vystoupilo téměř 20 kapel, které musely potěšit každého návštěvníka, který se rozhodl strávit zde pohodové chvíle.


Na videa se můžete podívat na nové oficiální stránce festivalu FajtFest.