VIDEOKLIP / BETHRAYER - Fuck Them All

Kapela Bethrayer se rozhodla natočit videoklip na song Fuck Them All a já jsem se mohl opět (po songu Never Give Up!) zhostit jeho natočení a sestříhání...

VIDEOKLIP / DARK GAMBALLE - Tma

Můj v pořadí již pátý videoklip (Žárovkář, V baru..., Vítězožrout, Fata kapitána Morgana) pro kapelu Dark Gamballe se rodil docela dlouho, ale vyplatilo se a je konečně venku Tma.
Byl jsem rád, že jsem k této skladbě mohl natočit klip, protože se mi u ní vždy líbil ten neskutečný gradující závěr, z kterého mě vždy mrazí. Byla to pro mě výzva, abych vizuálně ještě to mrazení o nějaký stupínek zvětšil... 

VIDEOKLIP / FALL A PREY - Down In The Moshpit

Tři roky po výborném klipu Enemy To Myself kapely Fall A Prey jsme s kapelou v jedno listopadové odpoledne natočili další kousek - Down In The Moshpit. Klip věnovaný fans. Natáčení proběhlo v podzemních, sklepních prostorech, kam přišla skupina nejvěrnějších fans vytvořit neopakovatelnou atmosféru pro natáčení "živého" klipu. Spolupráce s kapelou a fans byla perfektní a podařilo se zachytit tu správnou atmosféru vystoupení kapely.

 

VIDEOKLIP / FORREST JUMP - OPRATĚ

Na světě je "můj" další videoklip - Opratě od kapely Forrest Jump. Pět let od klipu Data Morgana se během července a srpna (2015) podařilo ve čtyřech dnech natočit všechny potřebné záběry podle scénáře z pera Šárky Hánové.
Natáčení probíhalo kompletně v Luhačovicích a okolních hájích. Úvodní externí scény se točili v průběhu tří různých dnů zejména kvůli využití nádherného světla z (rychle) zapadajícího slunce. 
Hlavní část klipu (večírek) se točila v Sokolka Luhas Vegas klubu v Luhačovicích. Za účasti více než 30 ochotných lidiček a zvířátek se v průběhu jednoho dne podařilo natočit všechny klíčové záběry (včetně kapely), které jsme Šárka a já vymysleli.
Všechno stihnout natočit by se určitě nepodařilo bez nezištné pomoci od Šárky Hánové, Pepy Michálka, Jany Korčak a Ondry Kramáře. 
Musím poděkovat také všem hercům v čele s Markem Slánským, který se své hlavní trojrole zhostil na výbornou.

 

VIDEOKLIP / TCHOŘI - AKTA Y

Letos je na videoklipy plodný rok a s potěšením můžu představit další, který jsem natočil a sestříhal a jsou to Akta Y od kapely Tchoři.
Točilo se podle scénáře kapely v obci Beňov a okolí na Přerovsku. Díky příkladné organizaci a přípravě všech potřebných prostor, herců a rekvizit proběhlo několikadenní natáčení naprosto hladce a bezproblémově.
Obsahově je klip složen z motivů Akt X a Mužů v černém a to celé upleteno do jemně paradického kabátu. Poslouchejte text a uvidíte...